You are here

Çukurca ilçesi (Gündeş) VepsaşVepsaş görevli elektrik tedarikçisi olduğu illerde, yaygın hizmet noktalarıyla müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Çukurca ilçesi, Gündeş semtinde tüm elektrik abonelik, fatura ve ödeme işlemlerinizi Vepsaş ile kolayca halledebilirsiniz.

Çukurca ilçesine taşındınız ve Vepsaş şirketiyle yeni elektrik abonelik sözleşmesi yapmak istiyorsunuz. Bu durumda, size en yakın Vepsaş müşteri hizmet noktasına başvurmalısınız. Bireysel başvuru için gerekli belgeler aşağıdadır:

  • Kimlik belgesi (T.C. kimlik numarası)
  • Perakende satış sözleşmesi başvuru dilekçesi
  • Başvuru yapan kişi mülk sahibi ise; tapu kaydı veya mülkiyeti belirleyen belge; mülk sahibi değilse; kira sözleşmesi ve ya kullanım yerinde oturduğuna dair belge
  • Kişinin adına kayıtlı aboneliği varsa, son endeksi de içerecek şekilde ilişik kesme belgesi ve ya borcu olmadığına dair belge
  • Tesisat (sayaç) numarası
  • Zorunlu deprem sigortası (DASK) poliçesi ya da poliçe numarası ile birlikte poliçe sahibinin T.C. kimlik numarası.

Elektrik, başvuru bedelleri ödendikten sonra, imar alanı içinde 3 iş günü, dışında ise 5 iş günü içerisinde açılmaktadır.

Arıza ve Kesinti Durumlarında Yapılması Gerekenler

Sayacınız arızalandı, sayacınızı değiştirmek istiyorsunuz ya da elektriğiniz kesildi.

Size en yakın müşteri merkezine başvurarak sayaç arızanızı bildirebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Vepsaş enerji danışmanlarının elektrik tüketiminize uygun öneri ve tekliflerini hizmet noktalarından öğrenebilirsiniz.

Çukurca ilçesinde, elektrik arızası ve kesintileri Vangölü elektrik dağıtım şirketinin sorumluluğundadır. Tüm arıza bildirimleri için, ALO 186 hattını kullanarak Vangölü dağıtım şirketinin çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Elektrik Tarifeleri ve Fiyatları Hakkında Bilgi Edinme

Vepsaş müşteri merkezlerinden elektrik faturanız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. (birim fiyatlar, tarifeler, diğer bedeller vb.) Tarifenizi değiştirmek için bu merkezlere başvuru yapmalısınız.

Vepsaş için çalışma saatleri, telefon numaraları ve diğer iletişim bilgileri:

Aklınıza takılan diğer sorular için, müşteri merkezine gitmeye gerek kalmadan 0432 217 16 36 numarasından Vepsaş çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri merkezine gitmeyi tercih ederseniz, size en yakın şubeyi aşağıdaki listeden bulabilirsiniz: