You are here

Enez ilçesi (Hasköy) TrepaşTrepaş görevli elektrik tedarikçisi olduğu illerde, yaygın hizmet noktalarıyla müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Enez ilçesi, Hasköy semtinde tüm elektrik abonelik, fatura ve ödeme işlemlerinizi Trepaş ile kolayca halledebilirsiniz.

Enez ilçesine taşındınız ve Trepaş şirketiyle yeni elektrik abonelik sözleşmesi yapmak istiyorsunuz. Bu durumda, size en yakın Trepaş müşteri hizmet noktasına başvurmalısınız. Bireysel başvuru için gerekli belgeler aşağıdadır:

  • Kimlik belgesi (T.C. kimlik numarası)
  • Perakende satış sözleşmesi başvuru dilekçesi
  • Başvuru yapan kişi mülk sahibi ise; tapu kaydı veya mülkiyeti belirleyen belge; mülk sahibi değilse; kira sözleşmesi ve ya kullanım yerinde oturduğuna dair belge
  • Kişinin adına kayıtlı aboneliği varsa, son endeksi de içerecek şekilde ilişik kesme belgesi ve ya borcu olmadığına dair belge
  • Tesisat (sayaç) numarası
  • Zorunlu deprem sigortası (DASK) poliçesi ya da poliçe numarası ile birlikte poliçe sahibinin T.C. kimlik numarası.

Elektrik, başvuru bedelleri ödendikten sonra, imar alanı içinde 3 iş günü, dışında ise 5 iş günü içerisinde açılmaktadır.

Arıza ve Kesinti Durumlarında Yapılması Gerekenler

Sayacınız arızalandı, sayacınızı değiştirmek istiyorsunuz ya da elektriğiniz kesildi.

Size en yakın müşteri merkezine başvurarak sayaç arızanızı bildirebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Trepaş enerji danışmanlarının elektrik tüketiminize uygun öneri ve tekliflerini hizmet noktalarından öğrenebilirsiniz.

Enez ilçesinde, elektrik arızası ve kesintileri Tredaş elektrik dağıtım şirketinin sorumluluğundadır. Tüm arıza bildirimleri için, ALO 186 hattını kullanarak Tredaş dağıtım şirketinin çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Elektrik Tarifeleri ve Fiyatları Hakkında Bilgi Edinme

Trepaş müşteri merkezlerinden elektrik faturanız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. (birim fiyatlar, tarifeler, diğer bedeller vb.) Tarifenizi değiştirmek için bu merkezlere başvuru yapmalısınız.

Trepaş için çalışma saatleri, telefon numaraları ve diğer iletişim bilgileri:

Aklınıza takılan diğer sorular için, müşteri merkezine gitmeye gerek kalmadan 0282 258 26 00 numarasından Trepaş çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri merkezine gitmeyi tercih ederseniz, size en yakın şubeyi aşağıdaki listeden bulabilirsiniz: