Millenicom (Doping) Kurumsal İnternet

Güncelleme tarihi
min reading
Millenicom Logo

İş yerleri için hazırlanmış internet paketleri, bir ticarethanede önemli bir gider kalemi olduğu ve çoğu işin temelinde internet ve iletişim yer aldığı için mesken aboneliklerinden çok daha önemlidir. Kurumsal müşterilerin birbirlerinden farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek özel ürünlerle desteklenen çözümler sunan bu paketlerle ilgili bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz. Millenicom kurumsal paketleri, müşterilerinin ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Millenicom ekibi tarafından özenle hazırlanmış olup, internet, telefon, cloud hizmetleri (telefon, dosya paylaşımı, ip telefon) gibi ürünler içermektedir.

Doping Millenicom Kurumsal ürünlerini ve kampanyalarını 4 ayrı başlık altında inceleyebiliriz.

Esnaf Dostu Kampanya

Bu kampanyada 07:01 ve 19:00 saatleri arasnda kota ve AKK olmaksızın sınırsız İnternet ayda 29,99 TL! 8 Mbps'e kadar ile başlayıp 100 Mbps'e kadar tercih edebileceğiniz farklı hız seçenekleri bulunmaktadır. Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt şartı bulunmaktadır.

Kurumsal Yalın İnternet

Yalın hipernet, yalın fibernet ve yalın ADSL olarak ayrılan bu hizmeti, iş yerinizde telefon ihtiyacınız yoksa veya telefon ihtiyacınızı cep telefonu ile karşılıyorsanız kullanabilirsiniz.  Ancak hem bir iş yerinin telefon ihtiyacı olacağı, hem de yalın internet paketlerinin fiyatlarının telefonlu internete kıyasla pahalı olması sebebiyle, yalın internet çok tercih edilen bir ürün değildir.  Aşağıdaki tabloda telefonsuz yalın kurumsal internet tarifelerinden bazılarını bulabilirsiniz.

Kurumsal Yalın İnternet Paketleri Kampanyalı Fiyat
8 Mbps'ye kadar sınırsız internet (50 GB AKN)

52,99 TL

16 Mbps'ye kadar sınırsız internet (50 GB AKN)

59,99 TL

8 Mbps sınırsız internet 

99,99 TL

16 Mbps sınırsız internet

139,99 TL

 

Kurumsal Yalın Fiber veya Hiper İnternet Paketleri Kampanyalı Fiyat
24 Mbps'ye kadar sınırsız internet (75 GB AKN)

66,99 TL

35 Mbps'ye kadar sınırsız internet (100 GB AKN)

59,99 TL

50 Mbps'ye sınırsız internet (200 GB AKN)

99,99 TL

100 Mbps'ye sınırsız internet (200 GB AKN)

139,99 TL

 

Kurumsal İnternet ve Telefon

SesNet

Hem telefon hem de internet ihtiyaçlarınız için Millenicom Doping'in Sesnet paketi tam olarak size yöneliktir. Sesnet kampanyasının avantajı, aktivasyon ücreti ve VDSL modem ücreti hediye edilir ve ilk ay bedava internet kullanırsınız. Voip Plus Paketlerinde ise internetiniz ilk 3 ay bedeva olur. 8 Mbps'ye kadardan başlayıp ve 100 Mbps'ye kadar değişen seçenekler ile internetinizi 42,99 TL'den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Size en uygun tarife için bilgi ve başvru formunu buraya tıklayarak doldurabilirsiniz!

Kurumsal Fiber İnternet Kampanyası

Kurumsal Fiber İnternet Kampanyası Kampanyalı Fiyat
24 Mbps'ye kadar sınırsız internet (25 GB AKN)

İlk 3 ay 49,90 TL sonra 56,90 TL

24 Mbps'ye kadar sınırsız  internet (50 GB AKN)

İlk 3 ay 52,90 TL sonra 59,90 TL

24 Mbps'ye sınırsız internet (75 GB AKN)

İlk 3 ay 59,90 TL sonra 66,90 TL

35 Mbps'ye sınırsız internet (100 GB AKN)

İlk 3 ay 67,90 TL sonra 74,90 TL

50 Mbps'ye sınırsız internet (200 GB AKN)

İlk 3 ay 82,90 TL sonra 89,90 TL

100 Mbps'ye sınırsız internet (200 GB AKN)

İlk 3 ay 97,90 TL sonra 104,90 TL

 

Diğer Hizmetler

Millenicom Doping firmasının internet ile ilgili diğer hizmetleri arasında Merto Ethernet ve G.SHDSL hizmetleri de bulunmaktadır.

Telefon

Sabit Telefon

İşyerinizde sadece telefon ihtiyacınız var ise, Millenicom Doping'in size uygun kampanyaları da mevcuttur.  12 ay veya 24 ay taahhüt opisiyonlarıyla, 14 TL'den başlayan fiyatlarla bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.  

Onnet Telefon

Şirketin sunduğu bir diğer kurumsal telefon hizmeti Onnet Telefon'dur. Bu hizmette başvuru ücreti bulunmaz. Her yöne tarifelerle sunulan Onnet Telefon hizmetinde sabit bir ücretiniz olmayacaktır ve ön numara çevirmezsiniz. 

Numara Tahsis ve Taşıma

Şirketler sabit ücret ödemedikleri için Millenicom numara tahsis ve taşımada tasarruf yapabilirler.

Siz de sabit telefon numaralarınızı değiştirmeden Millenicom'a taşıyarak veya Millenicom'dan yeni numara tahsis ederek 0850'li numaranız ile avantajlı fiyatlarla görüşme yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bilgi ve başvru formunu buraya tıklayarak doldurabilirsiniz!

Cloud

Cloud sistemleri, hala yeteri kadar yaygınlaşamamış, ancak önemli kurumsal sorunlara, çok uygun ve pratik çözümler sunan bir sistemdir.  Bu altyapıyla kullanabileceğiz sistemler arasında; yoğunluktan dolayı alamadığınız siparişlerinizi kuyruğa almanızı sağlayan, dilerseniz de çağrı merkezinize yönlendiren Bulut Perakende hizmeti; telefon ücretlerinizi düşüren, kendi numaralarınız arasında kolayca yönlendirebilmenizi sağlayan, aboneliğinizi kapsayan numaralar arasında ücretsiz konuşma yapmanızı sağlayan ve bu sayede iletişim maliyetlerinizde büyük oranlarda düşüşe dönüşebilecek Bulut Santral ve oteller için Bulut Otel hizmeti vardır.  Bu hizmetlerden yararlanmayı düşünürseniz başvuru formunu doldurabilir, detaylı bilgi alabilir, ofisinizde veya iş yerinizde ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.