Yasal Uyarılar

Güncelleme tarihi
min reading

GazElektrik.com AKILLI TARİFE ELEKTRİK VE İNTERNET HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ’nin internet sitesidir. Akıllı Tarife ekibi, enerji ve internet piyasalarıyla ilgili tüketicileri bilgilendirmeyi amaçlar.

Yasal Uyarılar

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız; aşağıdaki koşulları ve devamındaki Gizlilik Sözleşmesini kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin, diğer verilerin ve programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan AKILLI TARİFE ELEKTRİK VE İNTERNET HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ (“AKILLI TARİFE”) sorumlu değildir. AKILLI TARİFE, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

AKILLI TARİFE işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

AKILLI TARİFE’nin, kullanıcı tarafından AKILLI TARİFE internet sitesi veya çağrı merkezi üzerinde belirtilen e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe AKILLI TARİFE’nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

AKILLI TARİFE, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi AKILLI TARİFE’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. AKILLI TARİFE, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. AKILLI TARİFE’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

AKILLI TARİFE, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi

AKILLI TARİFE, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve kullanıcılarının tedarikçilerini kolayca değiştirmelerini sağlayabilmek, gereken tüm işlemleri müşteriler ve tedarikçiler adına yapabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi gazelektrik.com ve çağrı merkezi üzerinde (isim, sayaç no, e-posta vb.) kullanıcılarından talep etmektedir.

AKILLI TARİFE'nin müşteri yönetimi platformunda toplanan bu veriler; yeni tedarikçiye geçişiniz için teklifinizin sonlandırılması, yeni tedarikçiniz ile yapılacak sözleşmenizin hazırlanması, yeni tedarikçinizin portföyünüze geçişinizin tamamlanabilmesi için gerekli tüm yasal işlemlerin yapılabilmesi, kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece AKILLI TARİFE ve seçimini yapmış olduğunuz tedarikçiniz bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler AKILLI TARİFE tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

AKILLI TARİFE Google Analytics’i kullanmaktadır. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, gazelektrik.com’u ve gazelektrik.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (ad, soyad, yaş, TCKN vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı internetteki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir.

Ziyaretçilerin gazelektrik.com’a geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere gazelektrik.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarla birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

AKILLI TARİFE sistemi tarafından sizden hiçbir kredi kartı ya da ödeme bilgisi istenmemektedir.

AKILLI TARİFE ELEKTRİK VE İNTERNET HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Telefon: 0212 963 0452

E-posta: [email protected]