Millenicom (Doping) Telefon ve İletişim

Güncelleme tarihi
min reading
Millenicom Logo

Türkiye'nin en dinamik internet hizmet sağlayıcılarından Doping / Millenicom'un telefon ve adres bilgilerine ulaşın.

Doping Müşteri Hizmetleri Hattı

  • Doping bireysel müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 333 0 333 numarasını, kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 850 333 0 444 numarasını arayın. Doping müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yaptığınız aramalar için hattınızdan herhangi bir ücret kesintisi yapılmaz.
  • Ücretsiz Çağrı Merkezi'ni arayın:  0850 433 04 03 (Millenicom şebeke içinden ücretsiz, diğerleri için mevcut tarife üzerinden standart ücretlendirme) 
  • Whatsapp Destek Hattı: 0539 333 0 333
  • Internet sitelerinden online iletişim formu doldurarak müşteri temsilcisine soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi iletin.

Arıza ve kurulum: Online destek alın

Doping müşterilerine modem kurulumu ve arıza durumlarında destek vermek için birçok yenilikçi uygulama geliştirmiştir.

Modem Yardım

Doping Modem Yardım hizmeti, ADSL modemleri ve Fiber modemleri kurulumu sırasında ve sonrasında modem arızası yaşamanız halinde videolarla teknik destek sağlar. Bu hizmete Doping internet sitesinden "Destek" menüsünden ulaşabilirsiniz.

Teknik Yardım

Doping deste hizmeti, modem'e özel olmayan tüm diğer ADSL ve Fiber İnternet hakkında olan sorularınıza destek sağlar. İnternetim neden çalışmıyor? Ne kadar kotam kaldı? İnternet bağlantı hızım neden yavaş? Kablosuz ağıma neden bağlanamıyorum? Kampanya taahütüm bitti ne yapmalıyım? gibi sorularınızın cevaplarına ulaşın.

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres

Doping Genel Müdürlüğü aşağıdaki adreste bulunur:

Doping Genel Müdürlüğü

4.Levent Sultan Selim Mahallesi, Libadiye Sokak, No: 3,

34416 Kağıthane – İstanbul