Millenicom (Doping) İnternet Borç Ödeme

Millenicom Logo

Millenicom internet faturaborcunuzu öğrenme ve ödeme ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Fatura Borcunu Ödeme Yolları

Doping-Millenicom borç sorgulama ve ödeme yolları:

Otomatik ödeme talimatı

Faturanız için, Millenicom ile anlaşmalı banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için aşağıdaki bilgilerden birini kullanın:

  • Millenicom Doping müşteri numarası
  • İnternet hizmetinin bağlı olduğu telefon numarası

Millenicom Doping internet sitesinden online otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ek olarak online işlem merkezinden talimatı iptal etmeniz ya da değişiklik yapmanız da mümkündür.

Gişeden nakit olarak ödeme

Millenicom Doping kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken e-mail ya da sms göndermez. Bu tür işlemler güvenliğinizi tehlikeye atar. Dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun.

Kredi kartı aracılığıyla telefonla veya online Ödeme

  • Müşteri hizmetlerini 0 850 333 0 333 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  • Doping İnternet internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.
  • Doping İnternet'in Doping Asistan isimli programını yükleyerek bu sistem üzerinden faturanızı sorgulatabilir, borç görüntüleyebilir ve borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Doping E-Fatura ve Ayrıntı Bilgisi

Doping faturanızın e-posta adresinize veya telefonunuza gelmesi için Doping e-fatura posta kutusu ayarlarını yapmak gerekmektedir. Bu işlemde gerekli hesap numarası ve diğer şifre bilgilerinin Doping çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Doping elektronik çevreci fatura almak için Doping Cevre yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-mail adresinizi yazıp 4730'a yollarsanız, faturanızı elektronik olarak alırsınız ve kağıt sarfiyatını azaltarak çevreyi korumaya katkıda bulunmuş olursunuz.

Fatura Gelmediyse

Doping internet sitesindeki "Online İşlemler Merkezi" fatura görüntüleme imkanı sunar. Online işlemler merkezine giriş için yalnızca müşteri numarası gereklidir. Doping çağrı merkezini 0 850 333 0 333 numaralı telefondan arayıp borcunuzu sorgulayıp ödeme yapabilirsiniz.

Güncelleme tarihi