TurkNet İnternet Abonelik Başvurusu ve İptali

Güncelleme tarihi
min reading

TURKNET İNTERNET BAŞVURU

VE BİLGİ ALMA FORMU

Adsl Aboneliği

Nereye başvurulur?

  • İnternet sitesinde "Beni Arayın" kısmına tıklayıp abonelik başvurusu yapın. TurkNet uzmanları, bıraktığnız telefon numarasından size ulaşarak bilgilendirme yapacaktır.
  • Online başvuru için “TurkNetli Olmak İstiyorum” kısmından seçtiğiniz kampanyaya istenen bilgileri girirerek evraklarınız kurye veya kargo ile imzalamanız için kapınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Telefonla 0850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini arayın.

Sözleşme nasıl imzalanır?

TurkNet internet aboneliğiniz için gerekli evraklar kargo ile adresinize gönderilerek sizden belge olarak kimlik fotokopinizi teslim alınacaktır. İmzalamanız gereken evraklar:

  • Abonelik sözleşmesi
  • Kampanya ve ön bilgilendirme formu
  • Telefon hizmeti başvuru formu

İnternet Başvurusu

TurkNet fiber nerede var?

Yaşadığınız yer, TurkNet fiber altyapısının olduğu aşağıdaki bölgeler içindeyse hemen fiber internet için başvurabilirsiniz. Bölgenize TurkNet fiber hizmeti bulunmuyorsa ön talep formunu doldurarak [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Bu sayede bir TurkNet yetkilisi en kısa süre içinde adresinize gelerek modem kurulumunuzu yaparak hizmetiniz aktive edebilir.

İstanbul

Maslak, Levent, Şişli, Gayrettepe, Beşiktaş, Dudullu, Kadıköy, Erenköy, Kozyatağı, Acıbadem, Beyoğlu, Fulya

İzmir

Konak, Alsancak, ESBAŞ OSB.

Cayma hakkı

TurkNet ile internet sözleşmesi yaptıktan sonraki 14 gün içinde cayma hakkınız vardır. Cayma bildirimi imzalanarak TurkNet'e 0 212 216 55 60 numaralı hattan faks gönderilmelidir. Eğer modem benzeri donanımlar size teslim edilmişse, modeminizi 20 gün içinde iade etmeniz gerekir. Modem iadesini geciktirirseniz TurkNet, modem bedelini size fatura eder.

TurkNet abonelik sözleşmesi iptali

İptal talebinizi, abone/ hizmet numaranızı, iletişim adresiniz ve imzanızı içeren dilekçeyi 0 212 216 55 60 numaralı hatta faks ile gönderin. Dilekçeniz 24 saat içinde işleme alınır.

TurkNet müşteri hizmetlerini 0850 288 80 80 numaralı telefondan arayarak dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi abone / hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini 0 212 216 55 60 numaralı faksa göndererek yapabilirsiniz. TurkNet, dilekçenizi 24 saat içinde işleme alır ve 7 gün içinde iptal işlemini onaylar. Sözleşme iptal edildiğinde iletişim numaranıza SMS gönderilir. Sözleşmenin ileri bir tarihte iptal edilmesi mümkün değildir.