Kablonet (Uydunet) Borç Ödeme

FATURA ÖDE

Uydunet (Kablonet) internet borcunuzu ödeme ve diğer fatura işlemleri hakkında bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Fatura Ödeme Kanalları

Gişeden nakit veya kredi kartıyla

Otomatik ödeme talimatı ile

Faturanız için, Uydunet (Kablonet) ile anlaşmalı bankalae banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı imkanı sunar. Otomatik ödeme talimatı vermek için aşağıdaki bilgilerden birini kullanmanız yaterlidir:

  • UYDUNET (KABLONET) hesap numarası
  • Hizmet numarası

UYDUNET (KABLONET) internet sitesinde online işlem merkezinden online otomatik ödeme talimatı vermek veya iptal etmek ya da değişiklik yapmak mümkündür.

UYDUNET (KABLONET) kesinlikle güvenliğinizi tehlikeye atacak şekilde kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken e-posta ya da sms göndermez.

Telefonla ve Online Ödeme

  • Müşteri hizmetlerini 0850 888 0 126 numaralı hattan arayarak,
  • UYDUNET (KABLONET) internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.

UYDUNET (KABLONET) E-Fatura ve Ayrıntı Bilgisi

Türksat Kablo - UYDUNET (KABLONET) faturanızın e-posta adresinize veya telefonunuza gelmesini istiyorsanız UYDUNET (KABLONET) e-fatura posta kutusu ayarlarını yapabilirsiniz. Hesap numarası ve diğer şifre bilgilerinin UYDUNET (KABLONET) çağrı merkezinden öğrenmek mümkündür. UYDUNET (KABLONET) online işlemler adresinden abone bilgileriniz ile son faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıntılı Fatura

UYDUNET (KABLONET)'ten düzenli olarak ayrıntılı fatura almak istiyorsanız 0850 888 0 126 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya UYDUNET (KABLONET) bayilerine gidebilirsiniz.

Güncelleme tarihi