Kablonet (Uydunet) İnternet Abonelik ve İptali

Uydunet (Kablonet), Türksat'a ait Kablo TV altyapısı üzerinden internet hizmeti sunar. Uydunet internet hizmeti telefon hattına ihtiyaç olmadan geniş bantlı olarak sağlanabilir.

TURKSAT UYDUNET (KABLONET) BAŞVURU

VE BİLGİ ALMA FORMU

Kablo internet bağlantısı yaptırmak için

Uydunet (Kablonet) nerede hizmet veriyor ?

Uydunet (Kablonet) internet hizmetinden, Türksat Kablo TV altyapısı kapsamındaki illerde bulunanalar yararlanabilmektedir. Uydunet (Kablonet) bağlatmak için Kablo TV üyesi olmak gerekir.

 Mevcut Kablo TV üyeliğiniz ile

444 0 126 numaralı Türksat Kablo çağrı merkezinden şifre alarak online başvuru yapabilirsiniz. Türksat Kablo internet sitesinden üye olmak üstediğiniz tarifeyi seçerek "Satın Al" butonuna tıklayın. Uydunet aktivasyonu yapıldıktan sonra, Kablo TV+Uydunet tek fatura halinde aylık olarak adresinize gönderilir.

Kablo altyapısına sahip olan iller: Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Zonguldak

Kablo TV üyeliğiniz yoksa

Aşağıdaki hizmet noktalarından Kablo TV ve Uydunet aboneliği yapabilirsiniz:

  • Türksat Kablo müşteri hizmetleri: 0850 888 0 126 
  • Online başvuru, Türksat kablo sitesindeki online abonelik uygulaması
  • Uydunet abone merkezleri
  • Online işlem yapan PTT şubeleri
  • Yetkili satış noktaları

Cayma hakkı 

Uydunet (Kablonet) Abonesi, hizmetin başladığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu hakkı kullanırken bir sebep belirtmenize gerek yoktur. Türksat'tan vadeli ya da vadesiz olarak aldığınız cihazları sağlam ve çalışır şekilde abone merkezine teslim edilmelidir. Bu cihazlar kullanıcı hatasından dolayı hasarlıysa, bedeli faturanıza yansıtılır.

Cayma bedeli

Uydunet (Kablonet)'in taahhütlü kampanyasından faydalandıysanız, taahhüt süresi bitmeden sözleşmenizi feshetmeniz durumunda kampanyadan elde ettiğiniz avantajları iade etmeniz gerekir. Bu avantajlar genellikle, ücretsiz modem, aktivasyon kurulum bedeli, tarife indirimidir. Bu ücretler son faturanıza eklenir.

Uydunet (Kablonet) aboneliği nasıl iptal edilir?

Abonelik iptalini, Türksat İl Müdürlüklerine ve Türksat İş Ortalklarına bizzat başvurarak veya İl Müdürlüklerine faks ile dilekçe göndererek yapabilirsiniz. 

Faks ile abonelik feshi

Aboneliğinizin ait olduğu Türksat İl Müdürlüğü'ne göndereceğiniz belgeler aşağıda bulunur. Faks iletildiinde Türksat yetkilileri iptal talebinizi onaylamak üzere için sizinle iletişime geçer.

  • İletişim bilgilerinin ve telefon numarasının yazdığı bir iptal dilekçesi
  • Kimlik fotokopisi
Güncelleme tarihi