Kariyer

Gazelektrik.com tüm şirketleri kapsayan ilk elektrik fiyatı karşılaştırma sitesidir. Ekibimiz elektrik piyasasındaki şirketlerin hizmetlerini inceleyerek en uygun tarifeleri bulur.

Gazelektrik.com İstanbul'da satış temsilcisi arıyor

Hızlı büyüyen, genç ve dinamik internet şirketimize güç katacak bir ekip arkadaşı arıyoruz. Satış temsilcisi, müşterilerin ihtiyaçlarını telefonda anlar; onlara en uygun tarifeyi teklif eder ve başvuru kaydını yapar. Daha önce telefonla satış tecrübeniz olması tercih sebebidir.

  • Satış temsilcisinde aranan özellikler
  • İkna kabiliyeti
  • Azim ve kararlılık
  • İyi iletişim kurma

Hemen başvurun CV'nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Çalışma adresi :

Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi 1.Blok No: 6 Kat: 10 D:20 Beşiktaş / İSTANBUL

Ne yapıyoruz ?

Gaz Elektrik ekibi, tüketicilerin doğru indirimli elektrik şirketinin bulması için, her gün yeni ve bilgilendirici içerik üretir. Aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak için çağrı merkezimiz hizmetinizdedir.

Doğru elektrik şirketini bulun.

Gazelektrik.com, Türkiye elektrik piyasasının rekabete açılma sürecinde tüketicileri bilgilendirir. Herkesin en uygun fiyata en iyi hizmet alması için, tedarikçilerin tarife ve hizmetlerini karşılaştırır.

Enerji konusunda uzmanız.

Gaz Elektrik, enerji fiyatı karşılaştırma konusunda Fransa ve İspanya'da lider olan Selectra'nın Türkiye'deki sitesidir. 2007 yılında, Paris'te bir start-up olarak faaliyete başlayıp büyüyerek ikinci ofisini Madrid'te açan Selectra, şimdi de elektrik ve doğal gaz faturalarındaki uzmanlığını Türkiye'deki tüketicilere sunuyor.

Güncelleme tarihi