Hakkımızda

Güncelleme tarihi
min reading

Ne yapıyoruz ?

Gazelektrik.com, elektrik şirketlerinin tarife ve fiyatlarını karşılaştırır. Tüketiminize göre teklif alıp tedarikçi değiştirmeniz için, çağrı merkezi hafta içi her gün hizmet verir.

Amacı, farklı elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp tüketim ihtiyacınıza en uygun tarifeyi bulmanızı sağlamaktır. Bunun için, tedarikçi değiştirme ve abonelik işlemleri hakkında bilgilendirici içerik sunar. Uzmanlar, en çok merak edilen soruları açıklayıcı bir şekilde yanıtlamak için hazırdır.

Bu hizmet tamamen ücretsiz

Gazelektrik.com'un sunduğu karşılaştırma hizmeti ücretsizdir. Telefonla arayıp elektrik şirketinizi değiştirirseniz ne süreç boyunca ne de daha sonra, bu hizmete dair hiçbir ücret faturanıza yansıtılmaz.

Neden avantajlı ?

  • Birden çok görevli ve indirimli tedarikçinin fiyat ve tarifelerini aynı anda görebilirsiniz.
  • Piyasadaki tedarikçiler bağımsız değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.
  • Güncel kampanya ve avantajlı fiyatlardan anında haberdar olursunuz.
  • Tedarikçi değiştirme başvurunuzu, telefonla hızlıca tamamlayıp hiçbir kesinti yaşamadan daha uygun fiyata aynı kalitede elektrik alabilirsiniz.

Biz kimiz ?

Gazelektrik.com bir Akıllı Tarife grup sitesidir. Akıllı Tarife grubunun temel amacı enerji ve internet tarifeleri konusunda tüketiciyi bilgilendirmek ve tedarikçi değiştirmelerine destek olmaktır.