Turkcell Mobil Hat: Faturalı ve Faturasız GSM paketleri, mobil internet hizmetleri, mobil servisler ve avantajlı abone programları

Turkcell, Türkiye'nin en çok tercih edilen mobil iletişim ve internet şirketilerinden biridir. Kendini ülkemizdeki mobil iletişimin öncüsü olarak tanımlayan şirket, bireysel ve kurumsal tarifeleri, servisleri ve teknolojileri ile GSM ve internet denildiğinde ilk akla gelenlerden. Turkcell'in müşterilerine sunduğu mobil hat ve internet hizmetleri, özel abone kulüpleri ve programlar hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilir, mobil hat sahibi olmak için formu doldurabilirsiniz.


Turkcell Şirketi Hakkında Genel Bilgiler

Turkcell, yerli ve yabancı birçok kurucu ortak tarafından yönetilmektedir. Bu şirketler Sonera Holding, Çukurova Grubu ve MV Holding'dir. Şirketin ortaklarından Sonere Holding’e ait TeliaSonera, İskandinav pazarlarında faaliyetleriyle dikkat çeken güçlü bir operatör olarak bilinmektedir. Turkcell, bugün Telekom alanında hizmet veren en büyük ve köklü şirketler arasında sayılmakla beraber GSM hizmetini Türkiye’de başlatan ilk şirket, yani Türkiye'nin ilk GSM operatörüdür.

Turkcell Mobil Hat : Ürün ve Hizmetler

Turkcell GSM Paketleri ve Mobil Hat Tarifeleri

Turkcell paket ve tarifeleri Faturalı Hat ve Faturasız - Hazır Kart (lira yükleme sistemi) kullanıcıları için iki grupta oluşturulur. Hangi ödeme yöntemi ve paket içeriği size daha uygun ise onu seçerek kaliteli GSM hizmeti almak için Turkcell kullanıcısı olabilirsiniz. Turkcell’e yeni abone olanlar için farklı avantajlar sunulmaktadır. Ayrıca başka bir şirketten mobil hat sahibi olanlar da numara taşıma ile Turkcell'e geçerek bu müşteri grubuna özel sunulan avantajlardan faydalanabilirler. Daha fazla bilgi için yukarıdaki başvuru formunu doldurarak uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 • Turkcell, GSM Paket ve Tarifelerini aşağıdaki başlıklar altında gruplamıştır:
 • 4.5G Hızında İnternetli Paketler
 • Lifecell Paketleri
 • Hem Evden Hem Cepten
 • Hazır Kart’tan Faturalı’ya Geçiş Paketleri
 • Yeni Turkcelliler için Hazır Kart ve Faturalı Hat tarifeleri

Turkcell ayrıca, faturanıza ek ödeme planları gibi avantajlarla akıllı cihaz sahibi olmanızı da kolaylaştırıyor. Akıllı cihazlarınızı Turkcell iletişim mağazalarından kampanyalı veya doğrudan satın alabilirsiniz.

Turkcell'in İnternet Hizmetleri

Mobil hat hizmeti ile tanınan Turkcell aynı zamanda Türkiye'deki önemli internet sağlayıcılarından biridir. Turkcell, eviniz, iş yeriniz, cep telefonunuz veya tabletiniz için internet paketleri sunar. Turkcell’ın yüksek hızlı internet hizmetinden faydalanırken, şirketin sunduğu teknolojiler de hayatınızı kolaylaştırır. Örnek olarak, taşınabilir modem VINN ile internet paketinizi gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 • Turkcell İnternet Ürünleri
 • Ev İnterneti : Turkcell Superonline markası ile evler ve iş yerleri için yüksek hızlı Fiber ve ADLS/VDLS internet hizmeti
 • Cepten İnternet
 • Hem Evden Hem Cepten
 • Tablet/VINN WiFi İnternet

Turkcell Abone Servisleri

Turkcell, GSM abonesi kullanıcıları için ücretli ve ücretsiz birçok kolaylaştırıcı servis sunarak işlemlerini kolaylıkla yapmalarını sağlıyor. Bu servisler başlıca Arama, Fatura ve TL Servisleri, Bilgi Servisleri ve Eğlence Servisleri’dir. Bunlara ek olarak akıllı cihazı olan müşteriler Turkcell'e ait Bip, TV+ ve Fizy ve Dergilik gibi eğlence, müzik ve bilgi amaçlı uygulamalara da üye olabilirler. 

Turkcell Abonelerine özel hizmetler : Abone kulüpleri ve programlar

Turkcell Kulüpleri ile müşteriler kulüplerine özel bazı hizmetlere ulaşabiliyorlar. Bu prgramlar başlıca çiftçiler, esnaflar, kamu çalışanları, gençler, iş dünyası vb. özel başlıklarda oluşturulmuş.

 • Turkcell’in sunduğu kulüp ve programlardan bazıları:
 • Turkcell Platinum : Daha konforlu ve ayrıcalıklı GSM hizmetleri için oluşturulmuştur.
 • GNC: 26 yaş altı tüm Turkcelli gençler içindir.
 • Engel Tanımayanlar : Engelli Turkcell müşterilerine hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler içerir.

Turkcell'in diğer hizmetleri

Turkcell, GSM ve İnternet hizmeti sunmanın yanında kişi ve kurumlara yönelik farklı ürün ve hizmetler tasarlamıştır. Bunlardan biri akıllı cihaz satın alma imkanıdır. Kampanyalı veya doğrudan satış ile Turkcell'den akıllı cihaz edinebilirsiniz. Turkcell Akademi, iş hayatı, pazarlama, yabancı dil ve kişisel gelişim gibi konularda sertifika ve eğitim programları sunar. İster kendiniz, ister şirketiniz için bu eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Güncelleme tarihi