Vodafone Mobil Hat: Tarifeler, Avantajlı Paketler ve Diğer GSM hizmetleri

Vodafone Türkiye, dünyanın en yaygın kullanılan uluslararası GSM operatörlerinden olan Vodafone bünyesinde bulunmaktadır. Ürün ve hizmetleri ile Türkiye'de de ikinci en büyük GSM şirketi olan Vodafone'a ait mobil hat tarifeleri ve hizmetleri hakkında bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Şirket Hakkında : Vodafone ile ilgili bilgiler

Dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan ve Vodafone Türkiye'nin de bağlı bulunduğu Vodafone Grubu, 25 ülkede hizmet vermektedir ve 46 ülkede mobil şebekelerle ortaklıklara sahiptir. Vodafone Türkiye ise, 2018 itibariyle 23,4 milyon abonesiyle sektöründe Türkiye’nin ikinci büyük şirketidir. 2010’da Borusan Telekom’u, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine katan Vodafone Türkiye, dijitalleşme alanında önemli atılımlar yapmakta, bireysel ve kurumsal müşterilerine mobil ses, sabit ses, mobil internet, fiber ve DSL hizmetleri sunmaktadır.

Vodafone Mobil Hat Ürünleri ve Hizmetler

Vodafone GSM Paketleri, Faturalı ve Faturasız Tarifeler

Vodafone paket ve tarifeleri Faturalı Hat ve Faturasız Hat (lira yükleme sistemi) olmak üzere iki ödeme seçeneğine göre oluşturulmuştur. Müşterilerin tercih ve ihtiyaçlarına göre çok çeşitli Vodafone tarife ve paketleri oluşturulmuştur. Bireysel ve Kurumsal başlığı altında farklı tarifelerinden günlük kullanımınız veya iş yeriniz için yararlanabilirsiniz.

 • Vodafone Mobil Hat Paket ve Tarifeleri:
 • Faturalı Bireysel Tarifeler
 • Faturasız Bireysel Tarifler
 • Kurumsal Tarifeler : Küçük, orta veya büyük ölçekteki iş yerleri için farklı ihtiyaçlara yönelik içerikler mevcuttur. 

Vodafon ile ihtiyaçlarınıza uygun tarife ve paketlerle GSM hizmeti alırken faturaya ek ödeme planları ile akıllı telefon da edinebilirsiniz. Başka bir operatörden hizmet almakta olup Vodafone'a numarasını taşıyan müşteriler de Vodafone'un tarifelerine geçebilirler. Numara taşıma seçeneği sayesinde numaranızı değiştirmenize gerek kalmadan Vodafone müşterisi olabilir ve numara taşıyanlara özel olarak sunulan avantajlı kampanyalardan faydalanabilirler. 

Vodafone'un internet hizmeti Süpernet ve Mobil kampanyalar

Vodafone'un ev ve iş yerleri için sunduğu Süpernet markası ile birlikte mobil hatlarınız ile yararlanabileceğiniz kampanyalı paketler sunulmaktadır. Vodafone cepten internet hizmeti alırken de tarifenize uygun internet paketlerini SMS ve Konuşma paketleri ile bir arada veya ayrı olarak satınalabilirsiniz. Vodafone'un yüksek hızlı internetini bu sayede mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir modemler ile Cepte WiFi hizmeti sayesinde Vodafone internetinizi her yerde kullanabilirsiniz.

 • Vodafone İnternet Ürünleri
 • Vodafone Supernet markası adıyla evler ve iş yerleri için yüksek hızlı Fiber ve ADLS internet hizmetleri sunulmaktadır. Vodafone kampanyaları ile ev ve iş yeriniz için internet bağlatırken cepte internetiniz için ekstra GB hediyelerinden yararlanabilirsiniz. 
 • Vodafone 4.5G Cepte İnternet, Vodafone mobil hat sahipleri tarafından kullanılır. Ayrıca HD ses kalitesi ve WiFi arama teknolojileri sayesinde 4.5G internet hızına ek olarak dünyanın her yerinde internet yoluyla kaliteli telefon görüşmeleri de yapılabilmektedir.
 • Taşınabilir WiFi ile Cepte Wifi Hizmeti

Vodafone mobil hat sahiplerine sunulan servisler

Vodafone, mobil hat sahiplerinin faydalanabilecekleri birçok servis sunar. Vodafone kullanıcıları bir çok mobil hat işlemini Vodafone Yanımda Servisleri ile kolay yoldan yapabilirler. Vodafone mobil hat servisler başlıca;

 • Vodafone Servisler:
 • 4.5G Servisleri
 • Bilgi ve Eğlence Servisleri
 • Hayat Kolaylaştıran Servisler
 • Mobil Finansal Servisler

Vodafone'un farklı abone gruplarına sunduğu özel programlar

Vodafone’un çeşitli müşteri grupları için sunduğu kulüp ve programlar Çiftçiler, esnaflar, kamu çalışanları, gençler, taraftarlar, iş dünyası ve daha birçok özel gurup, kendilerine özel tarife ve kampanya tekliflerinden faydalanabilmektedir.

 • Vodafone Özel Müşteri Grupları ve Programlar:
 • Vodafone Red : Vodafone'un ayrıcalıklı hizmetler sunduğu Red programı, yurt içi ve yurt dışında avantaj sağlayacak birçok özel tarife ve anlaşmalı hizmetleri abonelere sunuyor.
 • Vodafone Freezone : Gençlere yönelik oluşturulan bu program ile genç abonelerin ihtiyaçlarına özel avantajlar sunuluyor.
 • Vodafone Kara Kartal : Beşiktaş Spor Kulübü taraftarlarına özel bir Vodafone programıdır.
 • Düşler Kulübü : Vodafone’un engelli müşterileri için oluşturduğu ve hayat kolaylaştıran avantajlar sunan bir kulüptür.
 • Vodafone Çiftçi Kulübü
 • Vodafone Arabic Support : Arapça konuşan ve dil sorunu yaşayan müşteriler için dil desteği ve özel kolaylıklar içeren bir programdır.

Vodafone Mobil Hat ile sunulan diğer hizmetler

GSM ve İnternet hizmeti ile Türkiye'nin önde gelen telekomünikasyon markalarından Vodafone, bireysel ve kurumsal müşterilerine birçok ek hizmet ve avantaj da sunmaktadır. Vodafone'dan mobil hat hizmeti alırken birçok model ve marka seçenekleri ile akıllı cihazlara, taşınabilir modem ve çeşitl teknolojik aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Bu cihazları ister ayrıca satın alabilir, isterseniz tarifenize ek ödeme planları ile edinebilirsiniz. Cihaz kampanyalı özel tariflerle konuşma, SMS ve internet hizmetlerini de özel avantajlarla kullanabilirsiniz.

Güncelleme tarihi