Türk Telekom Fiber ve ADSL İnternet, İletişim ve Paketler

Güncelleme tarihi
min reading
Turk Telekom Logo

Türk Telekom şirketi GSM ve internet gibi hizmetlerde ülkemizin en büyük şirketlerindendir. Farklı alanlarda hizmet veren Türk Telekom geniş kapsama alanı ve zengin internet altyapısı ile bireysel ve kurumsal müşterilere uygun birçok paket sunmaktadır.


Türk Telekom Hakkında

170 yılı aşkın geçmişiyle Türk Telekom, 1995'ten 2015 yılına kadar Türk Telekomünikasyon A.Ş olarak hizmet veren şirket,  bu yıldan sonra TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. olarak ayrlmıştır.

2016 sonrası "Türk Telekom"adıyla tek bir çatı altında toplanan servis sağlayıcı Aralık 2018 itibariyle 14,4 milyon sabit erişim hattı, 10,9 milyon genişbant, 3,6 milyon TV ve 21,5 milyon mobil abonesi vardır ve Türkiye'nin 81 ilinde 33.417 çalışanı bulunur.

Türk Telekom Paketler ve diğer hizmetler nelerdir?

Türk Telekom GSM Tarifeleri

Türk Telekom'un mobil hat kullanıcıları için birçok tarife, paket ve kampanyası bulunmaktadır. Faturalı ve faturasız hatlar için oluşturulan bu paketler birçok farklı kullanım tercihine göre şekillenir ve müşteriler kullanım ihtiyaçlarına göre konuşma, SMS ve internet hizmetlerini ayrı veya bir arada kullanabilirler. İhtiyacınıza göre ek konuşma, SMS ve internet paketleri de satın alabilirsiniz.

Turk Telekom Faturalı GSM Tarifeleri

 1. Prime Tarifeleri
 2. Selfie Tarifleri
 3. Faturalı Müşterilere Özel Bol İnternetli Tarifeler
 4. Gel Dene Tarifeler
 5. Bol Kepçe
 6. Aile Tarifeleri
 7. Mesleklere Göre Avantajlı Teklifler
 8. Cihazlı Tarifeler

Turk Telekom Faturasız GSM Tarifeleri

 1. Mobil Öğrenci Tarifesi
 2. Mobil Heryöne Tarifesi
 3. Kral Tarife
 4. Şampiyon Tarife
 5. Konyasporcell Şampiyon Tarife
 6. Üçlü, İkili veya Tekli Paketlerle Konuşma, İnternet ve SMS
 7. Selfy
 8. Taraftar Paketleri

Yukarıdaki tarifelere ek olarak Türk Telekom içerisinde Faturasızdan Faturalıya geçişlere özel birçok tarife bulunur.

Türk Telekom Fiber ve ADSL İnternet Paketleri nelerdir?

Türk Telekom internet hizmetini ev iş yeriniz için TTNET ile dilediğiniz pakete abone olarak alabilirsiniz. Türk Telekom evde internet hizmetini tek olarak ya da sunulan diğer hizmetlerle birlikte olan kampanyalar ile erişebilirsiniz. 

Türk Telekom tarafından sunulan cihaz kampanyaları ve cihaz dahil fiyatlı paketler ile tarifeye ek ödeme yaparak avantajlı fiyatlara cihaz sahibi olabilirsiniz..

Türk Telekom'un sunduğu diğer servisler nelerdir?

Türk Telekom, müşterilerinin daha rahat işlem yapabilmesi, teknik destek alabilmesi veya bilgilendirici, eğlenceli ve sosyal içeriklere ulaşabilmesi için birçok farklı servis sunmaktadır. Mobil servisler ve internet servisleri olarak ayırabileceğimiz servislerin bazılarını aşağıda listeledik.

Türk Telekom hattınızı Türkiye dışındaki ülkelerde kullanabilmek için yurtdışı paketlerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Ürünleri

 1. Ev İnterneti: TTNET adıyla yüksek hızlı Fiber ve ADLS/VDLS internet hizmeti alabilirsiniz. Limitsiz ve limitli seçenekleri olan paketler farklı hız seçenekleri ile oluşturulmaktadır.
 2. İnternet + Mobil Kampanyaları: Mobil hattınız ve eviniz için uygun teklifleri bu kampanyalarda bulabilirsiniz.
 3. İnternet + Ev Telefonu Kampanyaları: Hem ev telefonu hizmeti hem de interneti bir arada alabileceğiniz paketleri değerlendirmek isteyebilirsiniz.
 4. Mobil WiFi Tarifeleri: 4.5G teknolojili taşınabilir modem ile cep internetinizi her yerde ve tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Servisleri:

 1. Operatör Servisleri
 2. İçerik Servisleri
 3. Mobil Uygulamalar
 4. Dijital Ödemeler
 5. Teknik Destek Servisleri
 6. Türk Telekom Konforlu Hayat
 7. Güvenlik Servisleri
 8. Sorgu Servisler
 9. Türk Telekom Mobil İmza

En gelişmiş altyapıya sahip şirketlerin başında gelen Türk Telekom'un Kapsama Haritası'ndan hizmet almak istediğiniz yerde bulunan altyapı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom aboneliklerine özel müşteri programları nelerdir?

Kullanım alışkanlıklarınız, meslek grubunuz, yaşınız, taraftarı olduğunuz takım vb bir çok özel duruma göre Türk Telekom müşterilerine dahil olabileceğiniz özel programlar sunar. Bunlara özel farklı hizmetlerde avantajlı fiyat ya da kampanyalardan yararlanılabilir.

Türk telekom'un sunduğu diğer ürünler ve hizmetler nelerdir?

Türk Telekom, mobil telefon ve ev interneti dışında ev telefonu, TV ve müzik ile ilgili hizmetler de sunmaktadır. Tivibu ve Muud uygulamaları ile film, dizi, müzik gibi eğlence hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bunların dışında Türk Telekom'dan telekomünikasyon hizmetlerinize ek olarak tarifenize eklenecek ücretlerle veya uygun ödeme planları ile elektronik akıllı cihazlar da satın alabilirsiniz. Konforlu Hayat servisleri içinde sunulan güvenlik ve destek hizmetleri ile evinizi, ailenizi ve sağlığınızı güvence altın alabilirsiniz. Diğer yandan şirket, Türk Telekom Akademi ile iş hayatına yönelik olarak birçok eğitim ve sertifika programı sunarken, Vitamin servisi ile çocuk ve gençlerin okul derslerine ve sınavlarına destek olmaktadır.

 • Türk Telekom İnternet diğer hizmetleri
 1. Tivibu: TV platrofmu
 2. Tivibu Go: Mobil TV
 3. Muud: Müzik servisi
 4. Eğitim ve kariyer servisleri
 5. Güvenlik servisleri
 6. Teknik Destek Servisleri
 7. Taraftarlara özel servisler
 8. Fatura ve kullanım takip servisleri
 9. Online İşlemler
 10. Türk Telekom Konforlu Hayat
 • Selfy: Türk Telekom'un gençlere özel oluşturduğu üyelik programı
 • Prime: Daha konforlu ve kapsamlı hizmet almayı tercih eden müşteriler için özel oluşturulmuş bir programdır.
 • Çalışanlar: Kamu ve özel sektör çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik tarife ve kampanyaları bulabilecekleri üyelik programıdır.
 • Taraftarlar: Takımınıza özel hizmetleri bu programda bulabilirsiniz.
 • +50 Kulübü: 50 yaş ve üzeri müşteriler için özel faydaları bir araya getiren bir programdır.
 • Erişilebilir Yaşam: Engelli müşteriler için özel kampanya, tarife ve teknolojiler bu programda bir araya getirilmiştir.
 • Senin Zamanın: Türk Telekom'un kadın müşterilerine özel hazırladığı hizmetler için bu kulüp oluşturulmuştur.