You are here

Digiturk ve İnternet Paketleri

DIGITURK BAŞVURU
VE BİLGİ ALMA FORMU

Digiturk Türkiye'nin dijital yayıncılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. 1999 yılında Türkiye'nin ilk dijital televizyon yayın platformu olarak kurulan ve 2000 yılında hizmet vermeye başlayan Digiturk, interaktif, HD, 3D ve 4K gibi hizmetler vermiştir. 2013 yılında mobil platformlardan ve internet üzerinden izlemeyi Türkiye'ye sunan şirket aynı zamanda ürün seçeneklerine internet ile ortak paketleri de ekledi. 

 1. Digiturk Hizmetleri
 2. İnternet paketleri
 3. Abonelik işlemleri
 4. Fatura işlemleri
 5. Şirket bilgileri
 6. Telefon ve iletişim bilgileri

Digiturk Hizmetleri 

Dijital TV

Digiturk ilk olarak dijital TV hizmeti vermektedir. "Giriş, Spor, Film, Dizi, Sport Extra, Belgesel, Çocuk, Sporsever, Yetişkin, Avantaj, " isimleriyle sunulan bir çok Dijital TV Paketi  ve Digiturk'ün yıl içerisinde sunduğu diğer kampanyaları müşterilere sunularak farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunulmaktadır.

Mobil Uygulamalar

Dilediğin yerde uygulaması ile mobil platformlar üzerinden ve web sitesinden Digiturk yayınlarına ulaşabilirsiniz.

İnternet paketleri

Digiturk internet paketlerini Turkcell Superonline aracılığıyla  ve iki hizmeti bir araya getirerek yarattığı ekonomik ve limitsiz internet paketleriyle birlikte sunmaktadır.

Abonelik işlemleri

Abonelik Başvurusu

Digiturk abonelik başvurusu için,

 • 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
 • İnternet sitesi üzerinden Hemen Başvur butonuna tıklayıp bilgilerinizi girebilirsiniz.
 • Digiturk bayileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Abonelik Taşıma

Digiturk üyeliğinizi taşımak için müşteri hizmetlerini aramanız ve nakil talebinde bulunmanız gerekir. Taşınacağınz yerdeki yeni teknik servise bu talep aktarılır ve size de iletişim bilgileri iletilir. Nakil işlemi bu şekilde gerçekleştirilir. Taşınma durumunda yeni taşındığınız yerde Digiturk anten ve altyapısı mevcutsa 35 TL nakil ücreti alınır, anten kurulumu da gerekiyorsa 85 TL alınır. Digiturk altyapısı mevcut ancak çanak eski adresinizden götürülecekse 45 TL ve ek üyelik başına 20 TL ücret eklenir. 

Digiturk Abonelik İptali

İptal talepleri BTK yönetmeliğine göre yazılı olarak verilmelidir. Yazılı olarak verilen iptal talebinin ulaşmasında itibaren 24 saat içinde SMS ile iptal bildiriminin ulaştığı belirtilir ve 7 gün içerisinde iptal işlemi gerçekleşir. SMS gelmediyse iptal talebi ulaşmamıştır bunun için tekrar işlemi tekrar etmeli veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz.

 • Digiturk İptal yöntemleri nelerdir?
 • +90 (212) 473 99 99 numarasına faks atarak
 • Digiturk Yetkili Teknik Servis'leri aracılığıyla
 • Posta adresi: Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat:1-2-3 Beşiktaş 34353 İstanbul

Gerekli belgeler:

 • Kimlik fotokopisi
 • İmza Telefon numarası
 • İptal nedeni
 • Üyelik ve digital kart numarası

Fatura işlemleri

 • Digiturk fatura tutarımı nasıl öğrenirim?
 • SMS yoluyla FATURA yazıp 3555'e yollayarak
 • Digiturk internet sitesinde Online İşlemler'deki Fatura İşlemleri bölümünden

Faturalarınız irketin internet sitesinde belirtilen anlaşmalı bankaların anlaşmalara göre vezneleri, atmleri veya Mobil bankacılık yoluyla, yine internet sitesindeki Online İşlemler üzerindeki Fatura işlemleri sekmesinden, Digiturk müşteri hizmetlerinden veya TV kutunuzdan 555 numaralı kanaldan kredi kartı yoluyla ödenebilir.

SMS ile fatura öğrenirken Avea ve Vodafone müşterileri 80 kr, Turkcell kullanıcıları ise 1 TL ücret öderler.

Şirket bilgileri

Digiturk 1999 yılında kurulmuş ve 2000 yılında dijital yayıncılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Dijital platform işletmeciliğinde Türkiye'nin önde gelen şirketi olan Digiturk, Türkiye ile birlikte birçok ülkeye yayınlarını internet tabanlı IP kutu aracılığıyla yayın yapmaktadır. Türkiye'ye HD, 3D ve son olarak 4K teknolojisini yayınları aracılığıyla ilk kez sunan platform olan Digiturk, geniş bir yelpazede kanalları ve “Dilediğin Zaman , Dilediğin Yerde” uygulaması ile mobil platformlar ve internet üzerinden her yerde dijital TV hizmeti vermektedir.

Telefon ve iletişim bilgileri

Adres:
Digiturk Genel Müdürlüğü
Cihannuma Mah. Yıldız Cad. No:34 Beşiktaş - İstanbul 
Tel.:
+90 (212) 473 7373
Fax: 
+90 (212) 326 0099
E-posta adresi:
destek@digiturk.com.tr