You are here

D-Smart Adsl ve Fiber İnternet

DSMART İNTERNET BAŞVURU
VE BİLGİ ALMA FORMU

2007 yılından beri hizmet veren D-Smart bir Doğan TV grup şirketidir. Türkiye'nin en büyük dijital yayın platformlarından biri olan D-Smart, başta sadece, dijital yayın sunarken,"D-Smart İnternet" markasıyla tüketicilere televizyon, eğlence ve internet hizmetlerini tek bir kaynaktan sunmayı amaçlıyor.

  1. Hizmetler
  2. D-Smart internet tarifeleri
  3. Abonelik işlemleri
  4. Abonelik taşıma
  5. SSS
  6. Şirket bilgileri
  7. Telefon ve iletişim

D-Smart hizmetleri

D-Smart ile internet ve uydu üzerinden dijital yayın sağlayan televizyon hizmeti alabileceğiniz gibi kurumsal müşteriler için farklı çözümler de D-Smart hizmetleri içerisinde mevcuttur. Bu çok çeşitli hizmetleri dilerseniz beraber dilerseniz ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

D-Smart İnternet

D-smart ile ister ADSL, ister D-Smart Fiber hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı var mı? Nasıl sorgulayabilirsiniz? Bunun için 0 850 266 0 266 numaralı D-Smart Çağrı merkezini arayınız.

D-Smart TV

D-smart TV, Türksat ve Hubnet uyduları üzerinden yayın yapan 66'sı HD 270'i aşkın kanalla hizmet verir. D-Smart abonelerine uydu üzerinden sağladığı hizmetin yanı sıra D-Smart Blu ürünüyle internet üzerinden canlı TV ve farklı içeriklere sahip kanallara erişim sunmaktadır. Bu hizmette aynı anda farklı programları kayıt altına alabilirsiniz ve bu hizmetler aylık kotanızı etkilemez. Ek olarak, izlediğiniz programların, Facebook ve Twitter'daki yorumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz

D-Smart İnternet Tarifeleri

D-Smart tarafından sunulan birçok kapmanya ve avantaj bulunur. D-Smart bazı kampanyaları yeni müşterileri için düzenler. Süreli ve süresiz bir çok kampanya olduğundan ve fiyat/performans olarak çok değişkenlik gösterdiğinden, internet tarifesi seçerken dikkat edilecek noktalar yazımızı okumanızı seçim yapmanızda kolaylık sağlayacaktır. D-Smart Kampanyalarını Çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

D-Smart Taahütünüzü ödüyor 24 ay taahhütlü D-Smart kampanyalarından birini seçmeniz halide şirket, hali hazırda kullanmakta olduğunuz servis sağlayacınıza olan taahhüt borcunu ödeme imkanı sunabilmektedir. Bu imkan da yine şirketin sunduğu kampanyalar çerçevesinde değişkenlik gösterebilir.

Abonelik İşlemleri

Online başvuru

D-smart internet sitesindeki Online Başvuru Formu'nu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. D-Smart çağrı merkezi, başvurunuz sonrasında sizi arayacak, işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezi

D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak D-Smart için, abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çağrı merkezinin numarası 0 850 266 0 266'dır.

Abonelik Süreci

Abonelik sürecinizin tamamlanması için bazı evrakları imzalamanız gerekmektedir.

  1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. D-Smart tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  2. Abonelik Sözleşmesi: D-Smart tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.

Abonelik Taşıma

Tşınıyor musunuz? D-Smart tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? D-Smart tarafından sağlanan modemlerin kurulumu da şirket yetkileri tarafından kolayca yapılmaktadır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sadece limitsiz, sınırsız olmayan tarifeler için geçerli olduğunu unutmayın. Eğer kotalı tarife kullanıyorsanız ve aştıysanız, kotanızı aşan her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilir aynı zamanda merak etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yararlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

Bir çok diğer internet sağlaycasının aksine D-Smart, internet sağlaycısı olarak değil bir yayın kuruluşu olarak, bünyesinde bulunduğu Doğan Yayın Holding ailesinde iş hayatına başlamıştır. Daha sonra yaptığı teknoloji yatırımları sonucu hem internet hem de IPTV hzimetini müşterilerine sunmaya başlamıştır. Türkiye'de TV + internet hizmetini tek faturda sunan ilk firma olma özelliğini de taşıyan D-Smart, son yıllarda özellikle içerik anlamında ciddi yatırımlar yapmaktadır. Sony ve MGM gibi dünyaca ünlü firmalar ile anlşarak D-Smart Blu içeriğini zenginleştiren D-Smart, aynı zamanda spor içeriği alanında da ciddi yatırımlar yapmaktadır ve 2015-2016 sezonunda Şampiyonlarlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları yayın hakkı D-Smart'a aittir. Kendi altyapı sınırlı olsada diğer firmaların altyapılarını kullanarak Türkiye genelinde hizmet verebilen D-Smart aynı zamanda kurumsal müşterilerine özel çözümleri de bünyesinde barındırır.

İletişim Bilgileri

Adres:
19 Mayıs Mh. 19 Mayıs Cad.
Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok.
Şişli Plaza D Blok No: 1, Pk: 34360, İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 0 850 266 0 266

E-posta: iletisim@dsmart.com.tr