Millenicom (Doping) İnternet Taşıma İşlemleri

Güncelleme tarihi
min reading
Millenicom Logo

Doping internet aboneliğiniz nasıl başka bir yere nakledersiniz?

  • Doping interneti başka adrese nakil etmek için
  • 0850 333 0 333 numaralı Doping müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır.

Taşıma işlemi başvuru süreci 

Taşıma işlemi Doping'in sunduğu sabit hatlı ve telefonsuz internet hizmetleri, adsl ve fiber interneti kapsayan tüm hizmetlerinde mümkün olabilmektedir.

Telefonlu internet paketleri için:

İnternet hizmetini taşımak istediğiniz adresteki telefon hattınız aktif hale geldikten sonra Doping müşteri hizmetlerini 0850 333 0 333 numaralı telefondan arayarak güvenlik kontrolünden geçip nakil talebinde bulunabilirsiniz.

Telefonsuz internet paketleri için:

Konu ile ilgili destek almak için 0850 333 0 333 numaralı müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir.

Taşıma işlemi için gerekli belgeler

  • Dilekçe
  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • Abone telefon hattının sahibi değilse, telefon hattı sahibinin nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Taşınma işleminin yapılacağı adres

İNTERNETİNİZİ TAŞIRKEN Telefonsuz / Yalın internet kullanan Doping internet kullanıcılarının nakil sürecinde kurulumun yapılacağı adreste bulunması gerektiğinden  Doping yetkilileri önceden tarih ve saat olarak randevu alır.

Doping İnternetin başka adrese taşınması ne kadar sürer?

Doping İnternet için 3 iş günü, Sade Doping (Telefonsuz İnternet) için 7 iş gününde nakil işlemi tamamlanmaktadır. Santrallerdeki altyapı yetersizliği nedeniyle bazı hallerde nakil sürecinin uzaması olasıdır. Bu gibi durumlarda Doping çağrı merkezinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Doping İnternet hizmeti taşınırken ücret ödenir mi? 

İnternet taşıma ücreti olarak Doping, internet taşıma ücreti ve sabit hat telefon taşıma ücreti olarak farklı miktarlarda işlem ücreti talep etmektedir.