Vodafone Süpernet Abonelik ve İptali

Vodafone SüperNet ADSL ve Fiber internet aboneliği

Vodafone SüperNet müşterilerine fiber ve ADSL olarak iki tip internet teknolojisi sunmaktadır. Bunlardan birini seçerek ister sabit bir ev telefonu ile, ister yalın internet olarak internet hizmetinizi başlatabilirsiniz. 

Nasıl ve Nereye başvurulur?

 • Vodafone internet sitesinden online başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Vodafone çağrı merkeezini 0850 542 0 542 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
 • Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne giderebilirsiniz.
 • SMS ile BASVURU yazıp 5420 numarasına gönderebilirsiniz. ( Vodafone için ücretsiz, Turkcell için 65 kr, Avea için 60kr. )

En uygun kampanyalarla Vodafone SüperNet'e hemen başvurmak için 0850 390 28 39 numaralı telefonu hemen arayın. ( Pazartesi'den Cuma'ya 10:00 -19:00 )

Kurulum işlemleri

Gerekli evraklar

 • T.C. vatandaşları için kimlik fotokopisi
 • Yabancı uyruklular için geçerli pasaport
 • Başkası adına yapılan işlemlerde vekaletname
 • Vodafone SüperNet ADSL/Fiber abonelik sözleşmesi

Kurulum nasıl yapılır?

Gerekli evraklar teslim edildikten sonra aboneliğin aktif hale gemesi 10 gün kadar sürebilir. İnternet ve telefon hizmetleri aktif olduğunda size bildirim yapılır. Vodafone modemlerinin sunduğu bir kolaylık olarak kurulum yapmaya gerek olmadan sadece gereken kabloları ADSL/Fiber Kolay Kurulum Kılavuzu'nu inceleyerek bağlamak interneti kullanmaya başlamak için yeterlidir. Kurulum talebiniz olması halinde hattınızın aktive edilmesinden sonra kurulum servisi randevu almak için irtibata geçecektir. Kurulum talep etmeyen aboneler, 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirler.

İlk Fatura

İlk Vodafone Net faturanız 2 ayrı faturadan oluşur. Birinci faturada aboneliğin başlangıç tarihinden o ayın sonuna kadar olan kullanım bedeli ve ilk abonelikte alınan ücretler bulunur. İkinci faturada bir sonraki ayın kullanım bedeli vardır. 

Önceki internet sağlayıcının taahhüt iptal bedeli olarak aldığı ücretler Vodafone tarafından karşılanabilir. Bunun için Vodafone Net'e geçiş sırasında mutlaka bilgi alınız.

Adil Kullanım Kotası (AKK) nedir?

Tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet almasını sağlamak ve şebeke üzerindeki yoğunluğu dengelemek adına bu uygulama yapılmaktadır. Vodafone SüperNet'in uyguladığı adil kullanım kotası aşıldığında indirme hızı 3 Mbps'ye düşürülür.

Vodafone SüperNet aboneliğini iptal ettirmek

 • Vodafone Net internet ve telefon hizmeti iptal etmek için Talep Formu veya abonelik bilgilerinizin yer aldığı ıslak imzalı dilekçeyi en yakın Vodafone bayiine götürebilirsiniz.
 • Vodafone Net iptal talep formunu veya dilekçenizi 0 216 556 31 73 & 0 216 556 31 77 numaralarına imzalı olarak faks gönderebilirsiniz.
 • Vodafone internet iptali için istenen belgeler:
 • Talep Formu'nun imzalı hali veya ıslak imzalı dilekçe
 • Bireysel aboneliklerde: Abonelik sahibine ait kimlik
 • Kurumsal aboneliklerde: Şirket yetkilisine ait kimlik, imza sirküleri ve vergi levhası

Vodafone internet aboneliği ne zaman iptal olur? 

İptal talebi le ilgili belgeleriniz ulaştığında Vodafone, evde internet hizmetini kısıtlar. ve 1 hafta sonra abonelik kapanmış olur. İptal için başvuru yaptığınız tarihe kadar olan aylık kullanım ücretiniz, varsa cayma bedeli ve kalan cihaz taksitleri son faturanıza eklenecektir.

Vodafone Net modem iadesi ne şartlarda gerekli? Vodafone'un DSL kampanyaları ile üye olan müşteriler yalnızca 7/14 gün cayma hakkının kullanılması durumunda modemi iade eder, diğer hallerde modem müşteride kalır. Fiber internet hizmetinin iptalinde ise Vodafone Net’e ait olan modemlerin iade edilmesi gerekir. İptal SMS’inde modeminizin iadesi ile ilgili bilgiler verilir.

 

Güncelleme tarihi