Vodafone Süpernet Telefon ve İletişim Adresleri

Güncelleme tarihi
min reading

Türkiye'de mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber hizmetleriyle “komple iletişim çağı”nı yaşatan Vodafone Türkiye'nin telefon ve adres bilgilerine ulaşın.

Vodafone Net Müşteri hizmetleri numaraları

  • Vodafone müşteri hizmetlerine Vodafone hattı ile 542 numarasından, diğer operatörler ve sabit için 0 (542) 542 00 00 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.
  • Vodafone internet sitesi üzerinden "e-posta gönderin" başlığına girerek bilgilerinizi ve talebinizi müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz.
  • Twitter üzerinden VodafoneDestek ile iletişime geçebilirsiniz.

Arıza ve Kurulumda Online Destek

Vodafone'un kullanıcılarına sunduğu tüm kanalları görebilmek için internet sitesindeki Bize Ulaşın bölümüne girebilirsiniz. Kullanıcı olup olmadığınıza cevap verdikten sonra, önerilen konular sayesinde çözüm bulamadıysanız, "müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorum" seçeneğini tıklayarak doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

Modem ve kurulum videoları

Tak çalıştır özelliğiyle Vodafone modemleri, sadece bağlantı kablolarını takarak internete ulaşım sağlama avantajı sağlıyor. Kutuda yer alan ADSL / Fiber Kolay Kurulum Kılavuzu'ndan yararlanabilir, herhangi bir sorunda 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan ulaşabilirsiniz. 

Kullanım kılavuzlarına ve yazılımlara internet sitesinden ulaşabileceğiniz gibi, hizmet sağlanan her modeme ait açıklayıcı kurulum videolarını izleyebilirsiniz.

Vodafone Forum

Vodafone kullanıcıları Vodafone Forum'da buluşuyor. Bu sayede tarifeler, kampanyalar, ürün ve servislere kadar bütün konularda deneyimlerini, yorumlarını ve ihtiyaçlarını paylaşabiliyorlar. Aynı zamanda kullanıcılar Vodafone Forum sayesinde yardım ekibinden istedikleri konularda destek alabiliyorlar.

Vodafone Cep Merkezleri

Vodafone Cep Merkezleri de müşterilerin her sorunu için ulaşabilecekleri farklı bir mecra. Size en yakın Vodafone Cep Merkezi ile iletişime geçmek için internet sitesi üzerindeki Cep Merkez Arama arayüzünü kullanabilirsiniz.

Online Self Servis

Vodafone internet sitesinde bulunan online self servis ile müşteri hizmetlerini aramaya ya da cep merkezine gitmeye gerek kalmadan bir çok abonelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yardım

Vodafone Süpernet sekmesindeki yardım bölümüne girerek bireysel, kurumsal ve esnaf olarak farklı seçeneklerde verilen bilgileri inceleyebilirsiniz. Ek olarak kullandığınız cihaza göre gerekli desteği alabilirsiniz.

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres

Vodafone Genel Müdürlük adres bilgileri:

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş

Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No:251 Maslak 34398 İstanbul

Posta adresi:

Vodafone Müşteri Hizmetleri

İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO:12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe /İstanbul 

Telefon

Tel: +90 850 542 00 00

Faks:  0 850 542 5005 (Yurt dışından: 009008505425005 )