CK Akdeniz Elektrik Telefonu

CK Akdeniz Elektrik Antalya, Burdur ve Isparta illerinde görevli perakende elektrik satış şirketidir. CK Akdeniz iletişim bilgileri bu yazıda toplanmıştır.

Çağrı Merkezi Telefonu

CK Akdeniz Elektrik çağrı merkezine, 0 850 226 07 07 numarasından ulaşabilirsiniz. Bu hattı aradığınızda operatör çıkar ve yapmak istediğiniz işleme göre numara tuşlayarak seçim yapmanızı ister.

  • Hizmetler
  • Abonelik işlemleri: yeni sözleşme, abonelik iptali
  • Borç sorgulama, fatura itirazı
  • Serbest tüketicilik işlemleri

CK Akdeniz Genel Müdürlük Telefonu

Antalya Kepez'de Göksu Mahallesi Aspendos Bulvarı Serik Caddesi Demokrasi Kavşağı adresinde bulunan CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürlüğü'nü aradığınızda çağrınızı operatör yanıtlayacak ve isteğinize göre sizi yönlendirecektir.

Telefonu: 

0 (242) 339 77 77 - 339 55 55

Kurumsal E-mail : 

[email protected]

Arıza - Kesinti Telefonu: Akdeniz Elektrik Dağıtım

Antalya, Burdur ve Isparta'daki elektrik dağıtım arızalarından Akdeniz Elektrik Dağıtım (Akdeniz EDAŞ) sorumludur. Akdeniz EDAŞ'a ALO 186 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi yapabilir, planlı olarak kesinti yapılmışsa çalışmalarla ilgili bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilirsiniz. ALO 186 çağrı merkezi 7 gün 24 saat çalışan ücretli bir hizmet hattıdır. 186 elektrik arıza hizmeti için ücretlendirme periyodunu sabit telefon şirketiniz ya da gsm operatörünüz belirlemektedir.

İl Müdürlüğü Adresleri

Burdur İşletme

Adres: Emek Mahallesi Ali Kemal Erdem Bulvarı No:19 BURDUR

Isparta İşletme

Adres: Sanayi Mahallesi Atatürk Bulvarı 104. Cad. No:87 ISPARTA

Güncelleme tarihi