CK Boğaziçi Elektrik Telefon Numaraları

CK Boğaziçi Elektrik Türkiye'nin en büyük dağıtım bölgesi olan İstanbul Avrupa yakasında görevli elektrik tedarikçisidir. CK Boğaziçi elektrik telefon ve iletişim bilgileri bu yazıda bulunabilir.

Müşteri Hizmetleri Telefonu

CK Boğaziçi çağrı merkezine, 444 6 255 hattını arayarak ulaşabilirsiniz. Bu hattı aradığınızda otomatik telesekreter çıkar ve yapmak istediğiniz işleme göre sizden telefonunuzu tuşlayarak seçim yapmanızı ister.

  • CK Boğaziçi Müşteri Hizmetleri Hattı
  • Abonelik işlemleri: üzerine alma, kapatma, tarife değişikliği
  • Kesilen elektriği açtırma
  • Borç Sorgulama
  • İndirimli elektrik alma
  • Şikayet ve öneriler

Bekleme Süresi

CK Boğaziçi çağrı merkezi standartları uyarınca çağrıların %89'una 30 saniye bekleme süresinin altında cevap verdiğini belirtmektedir. 

Serbest Tüketici Telefonu

İstanbul Avrupa yakasında oturuyorsanız ve önceki yıla ait enerji tüketim tutarınız 3600 kWh üzerindeyse (aylık ortalama 120 TL) serbest tüketici olarak CK Boğaziçi'den avantajlı fiyatlarından yararlanın. CK Boğaziçi'nden indirimli elektrik almak için 444 6 255 numaralı hattı kullanabilirsiniz.

CK Boğaziçi Genel Müdürlük Telefonu

CK Boğaziçi Elektrik genel müdürlüğü İstanbul Kağıthane'de bulunur.

Adres: Hürriyet Mahallesi Dr.Cemil Bengü Caddesi No:1 Kağıthane / İstanbul

Aramanızı operatör yanıtlayacak ve sizi görüşmek istediğiniz bölüme bağlayacaktır.

Telefon: 0212 311 90 00

Arıza - Kesinti: BEDAŞ Telefonu

İstanbul Avrupa yakasındaki elektrik dağıtım arızalarından Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) sorumludur. BEDAŞ'a ALO 186 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimin yaparsanız dağıtım şirketinin görevlendirdiği ekipler derhal müdahalede bulunur. Programlı olarak kesinti yapılmışsa, arayan kişi çalışmalarla ilgili bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilir. ALO 186 çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ck Boğaziçi Bölge Müdürlüğü İletişim

Avcılar

CK Boğaziçi Elektrik Avcılar bölge müdürlüğü, Cihangir Mahallesi E-5 Karayolu Üzeri Eski Londra Asfaltı Beyaz Center AVM Türksan Durağı adresinde bulunur.

Çağlayan

Şişli'de Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa İş Merkezi A-Blok Kat:14 No:2204 adresinde bulunan CK Boğaziçi Elektrik Çağlayan bölge müdürlüğünü 0 (212) 224 22 10 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Güncelleme tarihi