Limak Enerji Uludağ Elektrik Telefon ve İletişim

Daha önce CLK bünyesinde bulunan Uludağ Elektrik, bir Limak Holding kuruluşu olarak CLK bünyesinden ayrılmış ve Limak Enerji - Uludağ Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

LİMAK ENERJİ Uludağ Elektrik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinin görevli perakende elektrik tedarikçisidir. LİMAK ENERJİ Uludağ Elektrik telefon numaraları ve iletişim adresi bu yazıda yer alır.

LİMAK ENERJİ Uludağ Elektrik Çağrı Hattı

LİMAK ENERJİ Uludağ Elektrik çağrı merkezine, 444 6 646 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. Bu hattı aradığınızda operatör yanıtlar ve işleminize göre numaraları tuşlayarak seçim yapmanızı ister. Çağrı merkezinden aşağıdaki hizmetlere ulaşabilirsiniz:

  1. Bilgi güncelleme
  2. Serbest tüketici hattı
  3. Tarife bilgisi
  4. Fatura işlemleri
  5. Abonelik işlemleri hakkında bilgi alma

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

LİMAK ENERJİ Uludağ Elektrik Satış genel müdürlüğü Bursa ilinde bulunmaktadır.

Adres

Çırpan mah. Uysal sk. No:40/1 Osmangazi / Bursa

İletişim

Çağrı Merkezi : 444 6 646

Telefon : 0 224 3 000 999

Faks : 0 224 600 00 35

E-Posta : [email protected]

Kesinti - Elektrik Arızası

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) İletişim

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'daki elektrik dağıtım arızalarından Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) sorumludur. UEDAŞ'a 186 numaralı elektrik arıza hattından ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi yapabilir, bakım programı ve planlı kesintiler hakkında bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilirsiniz. ALO 186 hattı, 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşılabilen ücretli bir hizmettir. Hattın ücretlendirme periyodu telekomünikasyon şirketleri tarafından belirlenir.

Güncelleme tarihi