Gediz Elektrik Telefonları

Gediz Elektrik İzmir ve Manisa illerinde görevli perakende elektrik tedarikçisidir. Gediz Elektrik iletişim ve telefon bilgileri bu yazıda bir araya getirilmiştir.

Çağrı Merkezi

Gediz Elektrik çözüm merkezine, İzmir ve Manisa'da 186 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Bu hattı aradığınızda operatör çıkar ve yapmak istediğiniz işleme göre numara tuşlayarak seçim yapmanızı ister.

  • Hizmetler
  • Abonelik başvurusu, iptali
  • Borç sorgulama, fatura itirazı
  • Bilgi alma ve enerji danışmanlığı
  • Serbest tüketicilik (indirimli elektrik) işlemleri

Gediz Elektrik Genel Müdürlük Telefonu

Anadolu Caddesi No:41 Megapol Tower Kat:19 Bayraklı / İZMİR  adresinde bulunan Gediz Elektrik Genel Müdürlüğü'ne aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Telefonu: 

0 (232) 477 26 00

Faks:

0 (232) 477 26 28

E-mail : 

[email protected]

Arıza - Kesinti Telefonu: Gediz Dağıtım

İzmir ve Manisa'daki elektrik dağıtım arızalarından Gediz Elektrik Dağıtım (Gediz EDAŞ) sorumludur. Gediz EDAŞ'a ALO 186 elektrik arıza hattından ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi yapabilir, planlı olarak kesinti yapılmışsa çalışmalarla ilgili bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilirsiniz. ALO 186 çağrı merkezi 7 gün 24 saat çalışan ücretli bir hizmettir. ALO 186 hattı için ücretlendirme periyodunu sabit telefon şirketiniz ya da gsm operatörünüz belirlemektedir.

Güncelleme tarihi